KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Plexi 14677388

nr 1467 7388

Plexi

Catrin Johansson. "Zebracode". Signerad, numrerad 33/50. Tryck på plexiglas, 25x18 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 16 maj 2022
kl 20:18:31