KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Plexi 14677388
nr 1467 7388
Plexi
Catrin Johansson. "Zebracode". Signerad, numrerad 33/50. Tryck på plexiglas, 25x18 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 16 maj 2022
kl 20:18:31
300 kr
350 kr